Rozwiązania

BUDOWNICTWO JEDNORODZINNE I WIELORODZINNE

Easy HD to nowa jakość monitoringu wizyjnego w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Transmisja obrazu z kamer EasyHD możliwa za pomocą przewodu koncentrycznego oraz skrętki komputerowej na odległość nawet 300 metrów pozwala na prostą budowę systemów wysokiej jakości. Co za tym idzie obniża to znacznie koszty wykonania systemu monitoringu wizyjnego CCTV HD. Możliwość przesyłania obrazu przewodem koncentrycznym pozwala również na prostą wymianę istniejących systemów monitoringu wizyjnego na nowoczesny system wysokiej rozdzielczości FullHD.

MAŁE OBIEKTY HANDLOWE

Easy HD to prosty sposób na budowę systemu monitoringu wizyjnego w obiektach handlowych. Za pomocą jednego rejestratora dedykowanego dla kamer EasyHD możemy zbudować system monitoringu składający się nawet z 32 kamer o rozdzielczości FullHD. Budowa takiego systemu nie wymaga skomplikowanej infrastruktury sieci komputerowej oraz zaawansowanej wiedzy informatycznej. EasyHD to również niepowtarzalna estetyka którą można zaadoptować do różnego rodzaju adaptacji wnętrza.

MAŁE OBIEKTY PRZEMYSŁOWE

Easy HD to kamery przystosowane do pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Produkty EasyHD posiadają wysoki stopień ochrony oraz szeroki zakres temperatury pracy. Zdalna regulacja parametrów kamery za pośrednictwem przewodu koncentrycznego pozwala na stosowanie kamer EasyHD w miejscach gdzie dostęp jest utrudniony, ograniczony lub niebezpieczny. EasyHD cieszą się również uznaniem w obiektach przemysłowych o słabym natężeniu światła. Zastosowane w kamerach oświetlacze podczerwieni oraz mechaniczny filtr podczerwieni pozwalają na skuteczne pozyskanie obrazu FullHD praktycznie w całkowitej ciemności.